InterRisk Kontakt (22) 575 25 25

Kariera

Praca z domu lub w Centrum Rozliczeniowym na Żoliborzu

Rejestrator danych w Centrum Rozliczeniowym

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • rejestrowanie danych w systemie informatycznym Towarzystwa
  • porządkowanie i archiwizacja dokumentacji
  • współpraca z komórkami organizacyjnymi w ramach posprzedażowej obsługi klienta
  • przygotowywanie odpowiedzi w zakresie otrzymywanej korespondencji e-mailowej
  • współpraca z Oddziałami w ramach wykonywanych czynności

    Przygotowaliśmy dla Ciebie

    • pracę, która pozwoli Ci na rozwój w dynamicznej firmie, wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych
    • zatrudnienie na podstawy umowy zlecenia
    • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
    • pracę w przyjaznej atmosferze

    Aplikuj, jeśli:

    • charakteryzuje Cię staranność i dokładność
    • lubisz pracę w zespole
    • potrafisz efektywnie organizować swoją pracę
    • swobodnie posługujesz się systemem Excel
    • chcesz połączyć studia lub inne obowiązki z pracą
    • odpowiada Ci praca z domu lub w Centrum Rozliczeniowym na Żoliborzu

    Warszawa

    Referent w Departamencie Likwidacji Szkód Masowych, Zespół NNW

    Opis stanowiska:

    • bieżąca likwidacja szkód NNW zgodnie z obowiązującymi procedurami i wytycznymi
    • udzielanie odpowiedzi na odwołania
    • prowadzenie bieżącej korespondencji oraz kontakt telefoniczny z Klientami
    • bieżący kontakt z Centralą w sprawach związanych z likwidacją szkód

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie w pracy w call center lub w obszarze likwidacji szkód
    • dobra znajomość MS Excel
    • znajomość zagadnień medycznych (dodatkowy atut)
    • sumienność, rzetelność i komunikatywność
    • dobra organizacja czasu pracy

    Oferujemy

    • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych
    • możliwość rozwoju w firmie wprowadzającej innowacyjne rozwiązania na rynku ubezpieczeń
    • wsparcie managera otwartego na inicjatywę i pomysły
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę