InterRisk Kontakt (22) 575 25 25

Kariera

Warszawa

Referent w Departamencie Likwidacji Szkód Masowych, Zespół NNW

Opis stanowiska:

  • bieżąca likwidacja szkód NNW zgodnie z obowiązującymi procedurami i wytycznymi

  • udzielanie odpowiedzi na odwołania

  • prowadzenie bieżącej korespondencji oraz kontakt telefoniczny z Klientami

  • bieżący kontakt z Centralą w sprawach związanych z likwidacją szkód

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy w call center lub w obszarze likwidacji szkód

  • dobra znajomość MS Excel

  • znajomość zagadnień medycznych (dodatkowy atut)

  • sumienność, rzetelność i komunikatywność

  • dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych

  • możliwość rozwoju w firmie wprowadzającej innowacyjne rozwiązania na rynku ubezpieczeń

  • wsparcie managera otwartego na inicjatywę i pomysły

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

  • pracę w przyjaznej atmosferze