InterRisk Kontakt (22) 212 20 12
21.11.2016

INTERIUM – ósme z cyklu webinariów InterRisk. Zalety pakietu komunikacyjnego InterRisk

INTERIUM – ósme z cyklu webinariów InterRisk. Zalety pakietu komunikacyjnego InterRisk.
W 2015 roku na polskich drogach doszło do 32 967 wypadków. Pytanie, czy warto mieć Autocasco i Assistance wydaje się retoryczne. Że warto mieć polisę InterRisk przekonywali eksperci.
W programie udział  wzięli: Elżbieta Walczak - Główny Specjalista w Zespole Ubezpieczeń Taryfowych InterRisk,  Paweł Wiercioch – Prezes Zarządu Kancelarii Ubezpieczeniowo - Kredytowej DF Sp. z o.o., Tomasz Kupiec  - Specjalista w Zespole Kontroli Jakości Departamentu Likwidacji Szkód InterRisk.
Eksperci przybliżyli ofertę InterRisk dla kierowców. Szczegółowo opisano warianty Autoryzowany, oparty wyłącznie na częściach oryginalnych  i Praktyczny – Sieć Partnerska. Zaletami wariantu Praktycznego są m.in.:
•    Bezgotówkowa naprawa pojazdu – klient nie musi angażować swoich środków na naprawę,
•    Usługa „door to door”, czyli odbiór i dostawa pojazdu Klienta po naprawie,
•    Auto zastępcze na cały okres trwania naprawy; jeżeli klient nie skorzystał z usługi „door to door” to samochód zastępczy klient odbiera i zwraca w warsztacie Sieci Partnerskiej, w której jest naprawiany pojazd
•    Dodatkowo każdy warsztat Sieci Partnerskiej udziela 3 letniej gwarancji na wykonaną naprawę pojazdu a pojazd po naprawie jest przekazany klientowi po wyczyszczeniu zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz

Podczas programu podkreślono dużą rolę sprawnie działającej likwidacji szkód. InterRisk w trybie uproszczonym, który stosuje się dla drobnych szkód wypłaca świadczenie niezwłocznie po zawarciu porozumienia.

Eksperci poruszyli również kwestię cen ubezpieczeń komunikacyjnych, które na skutek nowych wytycznych KNF uległy wzrostom. W InterRisk warto dokupić dodatkowe ryzyka ponieważ dzięki nim Klient zyskuje zniżki.  Mogą one sięgnąć nawet kilkudziesięciu procent.
Dodatkowym atutem oferty InterRisk są bony, które można przeznaczyć na bezpłatne badanie techniczne pojazdu, diagnostykę elementów wpływających na bezpieczeństwo, pakiety z winietką do Austrii na 7 dni oraz nowość wyminę opon. Bon ma wartość 100 zł i realnie obniża koszt polisy komunikacyjnej.

Na życzenie Klienta InterRisk dostosowuje ofertę, czyli łączy świadczenia, zwiększa limit holowania pojazdu.  Jako jedyny pokrywa koszty zakupu drobnych części wykorzystanych podczas usprawniania auta przez przybyły na miejsce zdarzenia holownik.

Uczestnicy Interium zostali zaproszeni do wzięcia udziału w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami: przejazdy Ferrari i Lamborghini .

Kolejne Interium 15 grudnia.