InterRisk Kontakt (22) 575 25 25
16.03.2020

Organizacja pracy wobec zagrożenia epidemiologicznego

Uprzejmie informujemy, że w trosce o zdrowie naszych Klientów, Partnerów biznesowych i Pracowników oraz w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa, jesteśmy dla Państwa dostępni poprzez zdalne i elektroniczne kanały.

Szkody możecie Państwo zgłaszać przez stronę Opens external link in new windowwww.interrisk.pl lub e-mailem na adres szkody@interrisk.pl

Adresy e-mail do Oddziałów znajdziecie Państwo poniżej. Skrzynka mailowa jest obsługiwana na bieżąco przez Pracowników naszych Oddziałów.

Nasi Konsultanci są do Państwa dyspozycji pod numerem infolinii 225752525 od poniedziałku do soboty w godzinach 7-20.

W tym szczególnym czasie dołożymy wszelkich starań, żeby działać w możliwie ciągły sposób.

Adresy e-mail do oddziałów:

Oddział Białystok bialystok@interrisk.pl
Oddział Bielsko-Biała bielsko2@interrisk.pl
Oddział Bydgoszcz bydgoszcz@interrisk.pl
Oddział Gdańsk gdansk@interrisk.pl
Oddział Katowice I katowice@interrisk.pl
Oddział Katowice II katowice2@interrisk.pl
Oddział Kraków krakow@interrisk.pl
Oddział Lublin lublin@interrisk.pl
Oddział Łódź lodz@interrisk.pl
Oddział Olsztyn olsztyn@interrisk.pl
Oddział Piotrków Trybunalski piotrkow@interrisk.pl
Oddział Poznań poznan@interrisk.pl
Oddział Radom radom@interrisk.pl
Oddział Rzeszów rzeszow@interrisk.pl
Oddział Szczecin szczecin@interrisk.pl
Oddział Warszawa I wawa1@interrisk.pl
Oddział Warszawa II wawa2@interrisk.pl
Oddział Warszawa III wawa3@interrisk.pl
Oddział Wrocław wroclaw@interrisk.pl
Przedstawicielstwo Generalne Toruń torun@interrisk.pl
Przedstawicielstwo Generalne Kielce kielce@interrisk.pl