InterRisk Kontakt (22) 575 25 25
03.07.2020

Ruszamy z 3. edycją akcji zbierania ubrań

Kolejny raz serdecznie zachęcamy, aby zrobić porządek w szafie i oddać niepotrzebne, ale niezniszczone ubrania oraz pomóc tym, którzy tego najbardziej potrzebują. 1 lipca ruszyła już 3. edycja akcji zbierania ubrań w ramach działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Każdy kilogram ubrań to złotówka, którą przekażemy na wsparcie nauki programowania i robotyki dzieci z potrzebujących rodzin.

Wybrane rzeczy można przynosić lub przesyłać do Centrali InterRisk na Noakowskiego 22 oraz dowolnego Oddziału. Jest także możliwość samodzielnego zamówienia kuriera do dowolnego miejsca w Polsce. Wystarczy kliknąć w link: https://www.ubraniadooddania.pl/interrisk, potem „Pomagam” i podążać krok po kroku za wskazówkami. W 4. kroku zgłoszenia darowizny do odbioru kurierskiego w polu „Słowa wsparcia” wpisujemy #InterRiskDlaDzieci  

Dwie poprzednie edycje okazały się dużym sukcesem. Wspólnie udało się zebrać prawie 2 tony ubrań. Wspólnymi siłami można osiągnąć znacznie więcej i pomóc potrzebującym.