InterRisk Kontakt (22) 575 25 25

Antidotum Plus

W Antidotum Plus zapewniamy Ci bezgotówkowy dostęp do lekarzy specjalistów i badań diagnostycznych w prywatnych placówkach medycznych na terenie całej Polski. Już nie musisz się obawiać wielomiesięcznego oczekiwania na wizytę u lekarza. Dzięki prywatnemu ubezpieczeniu świadczenia medyczne dostępne są bez limitów i pomogą Ci skutecznie zadbać o zdrowie Twoje i Twoich najbliższych.

Co obejmuje ochrona?

Świadczenia medyczne
Świadczenia medyczne
Dostęp do opieki medycznej (lekarze specjaliści, badania diagnostyczne) w kilkuset prywatnych placówkach medycznych na terenie całego kraju.
Dlaczego warto?

Nie musisz czekać na wizytę u specjalisty w ramach publicznej służby zdrowia. Dzięki ubezpieczeniu Antidotum plus nie będziesz tracić czasu w kolejce do lekarza.

Jak to działa?
W celu umówienia się na wizytę u lekarza w placówce medycznej powinieneś skontaktować się z Infolinią Medyczną, której numer podany jest na karcie identyfikacyjnej.
Pokaż pełen opis
Pomoc doraźna
Pomoc doraźna
W razie potrzeby – choroby lub nagłego wypadku - korzystasz z dowolnej placówki medycznej w Polsce, a koszty udzielonej pomocy zostaną Ci zwrócone.
Dlaczego warto?

Korzystaj swobodnie z porad lekarza rodzinnego, internisty, pediatry czy zabiegów pielęgniarskich takich jak pomiar ciśnienia, EKG i inne podstawowe badania.

Jak to działa?
To proste! Wystarczy że zgłosisz nam jakie koszty poniosłeś w związku z leczeniem, a my je zwrócimy.
Pokaż pełen opis
Pobyt w szpitalu
Pobyt w szpitalu
Jeżeli w następstwie nieszczęśliwego wypadku lub choroby niezbędna będzie Twoja hospitalizacja, wypłacimy świadczenie dzienne za pobyt w szpitalu.
Dlaczego warto?

Może się zdarzyć się, że nagły pobyt w szpitalu uniemożliwi Ci wykonywanie pracy. Aby zapobiec konsekwencjom obniżenia dochodów, otrzymujesz od nas dodatkowe wsparcie finansowe.

Jak to działa?
InterRisk gwatrantuje wypłatę świadczenia już od trzeciego dnia pobytu w szpitalu. Maksymalnie za 60 dni łącznego pobytu w szpitalu w ciągu okresu ubezpieczenia.
Pokaż pełen opis

Bez zbędnych formalności

  • Nie różnicujemy składki ze względu na wiek.
  • Nie wymagamy ankiety medycznej o stanie zdrowia. 
  • Nie ma znaczenia jak liczna jest Twoja rodzina. Cena za ubezpieczenie w formie rodzinnej jest stała. 

Antidotum Plus w pigułce

  • Bezgotówkowa realizacja świadczeń medycznych w kilkuset placówkach medycznych w całej Polsce. 
  • Brak skierowania i limitu na wizyty u lekarzy specjalistów.
  • Brak karencji na świadczenia medyczne w tym specjalistyczne badania takie jak tomografia komputerowa, czy rezonans magnetyczny oraz badania diagnostyczne.
  • Możliwość rozszerzenia ubezpieczenia o pomoc doraźną i pobyt ubezpieczonego w szpitalu. 
  • Ubezpieczeniem objęte są choroby uprzednio występujące (nie dotyczy świadczenia z tytułu pobytu w szpitalu), prowadzenie ciąży, rehabilitacja, wizyty domowe, szczepienie przeciw grypie.
  • Infolinia medyczna czynna 24h/ 7 dni w tygodniu.

Szczegółowy zakres ograniczeń i wyłączeń umowy ubezpieczenia jest wskazany w ogólnych warunkach ubezpieczeń.