InterRisk Kontakt (22) 575 25 25

Biznes Pro

MATERIAŁ MARKETINGOWY

Biznes Pro dedykujemy firmom, których łączna wartość ubezpieczanego majątku  i obrotu nie przekracza 2 mln zł Ubezpieczamy majątek firmy i jej klientów, a także zdrowie pracowników, odpowiedzialność cywilną przedsiębiorcy oraz jego koszty stałe. BiznesPro został doceniony podwójnie za komfort ochrony przez niezależnych ekspertów, jakimi są właściciele i menadżerowie firm.

Co obejmuje ochrona?

Majątek
Majątek
Chronimy Twoją firmę od zdarzeń, które mogą spowodować ogromne zniszczenia, m.in. pożaru, powodzi, silnego wiatru, katastrofy budowlanej, zalania, wybuchu.
Dlaczego warto?

Ubezpieczamy budynki, lokale, wyposażenie, np. biurka i szafy, maszyny i urządzenia, nakłady w adaptację lokalu, mienie, które wytwarzasz lub sprzedajesz.

Jak to działa?
Nie wyłączona z gniazdka suszarka czy prostownica pozostawiona w sąsiedztwie łatwopalnego lakieru spowodowała pożar? Spokojnie. Zajmiemy się tym.
Pokaż pełen opis
Kradzież z włamaniem
Kradzież z włamaniem

Pomagamy w przypadku kradzieży z włamaniem oraz rabunku.

Dlaczego warto?

Wysoki limit - aż 3.000 zł - gotówki przechowywanej w kasecie w kasie fiskalnej lub kasetach stalowych.

Jak to działa?
Małej firmy nie omijają włamania - łupem złodziei padają akcesoria, kosmetyki i gotówka.
Pokaż pełen opis
Wandalizm
Wandalizm
Wandalizm (w tym graffiti) - to ubezpieczenie od uciążliwych osób trzecich, umyślnie niszczących Twoje mienie.
Dlaczego warto?

Ubezpieczenie od wandalizmu. Pełna ochrona na wypadek umyślnego zniszczenia mienia Twojej firmy przez osoby trzecie.

Jak to działa?
W nocy nieznany sprawca pomalował farbą w spreju witrynę Twojego sklepu lub drzwi Twojego salonu salonu fryzjerskiego? Bez obaw. Jesteś ubezpieczony.
Pokaż pełen opis
Sprzęt elektroniczny
Sprzęt elektroniczny
Zapewniamy ochronę w formule All Risks, czyli od wszystkich ryzyk (z wyłączeniem skatalogowanych wyjątków).
Dlaczego warto?

Nie zaskoczy Cię żadna nieprzewidziana sytuacja związana ze sprzętem elektronicznym. Ochrona od wszystkich ryzyk to gwarancja spokoju.

Jak to działa?
Uszkodzenie kasy fiskalnej przez pracownika na skutek błędnego użytkowania. Niewłaściwy papier uszkodził kosztowną kolorową drukarkę? Zaraz to załatwimy.
Pokaż pełen opis
Szyby
Szyby
Finansujemy szkody powstałe w szklanych elementach takich jak: szyby okienne, płyty szklane, gabloty reklamowych, lady sprzedażowe, lustra, szyldy, a nawet  kolektory słoneczne.
Dlaczego warto?

Koszt wymiany szyb i innych szklanych elementów może sięgać nawet kilku tysięcy złotych. Pomożemy Ci w kłopotliwej sytuacji, zapłacimy za nowe szyby i ich montaż.

Jak to działa?
Wszystko co szklane jest z natury bardzo kruche. Nieuważny klient wybił szybę, potłukł gablotę ekspozycyjną lub lustro w przymierzalni?
Pokaż pełen opis
NNW
NNW
Nagłe zdarzenie wywołane przyczyną zewnętrzną, na skutek którego Ubezpieczony niezależnie od swej woli doznał uszkodzenia ciała, rozstroju zdrowia lub zmarł.
Dlaczego warto?

Ubezpieczamy następstwa nieszczęśliwych wypadków, powstałe również podczas wykonywanej pracy zawodowej.

Jak to działa?
Tokarka, przy której pracował 30-letni mężczyzna, wciągnęła jego rękę i urwała na wysokości ramienia. Koszty medyczne zostaną pokryte z polisy.
Pokaż pełen opis
OC
OC
Obejmujemy ochroną zarówno szkody osobowe, jak i rzeczowe, wyrządzone osobom trzecim, które powstały w związku z prowadzeniem działalności przez Twoją firmę.
Dlaczego warto?

Możesz zabezpieczyć się nawet do kwoty 500.000 zł.

Jak to działa?
Twój klient przewrócił się na świeżo umytej podłodze doznając poważnego urazu. Spadający z dachu sopel zniszczył BMW ważnego kontrahenta. Spokojnie. Jesteś ubezpieczony. 
Pokaż pełen opis
OC - dedykowane klauzule
OC - dedykowane klauzule
Sam najlepiej wiesz, jakiej ochrony potrzebujesz. Możesz wybrać dodatkowe opcje ubezpieczenia spośród dostępnych aż 15 rozszerzeń ochrony.
Dlaczego warto?

Specjalistyczna, dopasowana do Twoich potrzeb ochrona od odpowiedzialności w stosunku do klientów albo pracowników.

Jak to działa?
Np. Klient oddał do pralni płaszcz. Jednak w dniu odbioru okazało się, że odzież została podczas prania uszkodzona. Pokryjemy straty.
Pokaż pełen opis

Biznes Pro doceniono podwójnie za komfort ochrony

Głosowanie niezależnych ekspertów, jakimi są właściciele i menadżerowie firm było anonimowe i zostało  zrealizowane poprzez dedykowaną stronę Internetową.

BiznesPro w pigułce

  • Wszystkie składniki majątku ubezpieczamy na zasadzie pierwszego ryzyka, co oznacza brak proporcjonalnego pomniejszania odszkodowania w przypadku ewentualnego niedoubezpieczenia – tak jak w przypadku ubezpieczeń domów i mieszkań.
  • Chronimy nie tylko majątek Twojej firmy, ale i mienie Twoich klientów, a także pracowników.
  • Umożliwiamy korzystanie przez ubezpieczonych z nielimitowanych i bezgotówkowych usług prywatnej opieki medycznej w sieci placówek ENEL-MED w całej Polsce – za atrakcyjnie cenowo składkę.
  • Zapewniamy opiekę zdrowotną pracownikom firmy i członkom i rodzin do 67 roku życia, bez względu na ich aktualny stan zdrowia i bez konieczności wypełniania przez nich ankiet medycznych.

Szczegółowy zakres ograniczeń i wyłączeń umowy ubezpieczenia jest wskazany w ogólnych warunkach ubezpieczeń.

Czytaj więcej