InterRisk Kontakt (22) 575 25 25

Dom Max

MATERIAŁ MARKETINGOWY

Twoje oczekiwania i potrzeby ciągle się zmieniają - w pełni to rozumiemy! Zabezpieczamy w maksymalnym zakresie wszystko, co związane z domem i Twoją rodziną. Ściany i elementy stałe - to tylko początek!

Jesteś eko i:

 • zamontowałeś panele fotowoltaiczne,
 • masz przydomową oczyszczalnie ścieków,
 • Twój dom jest wyposażony w pompę ciepła.

InterRisk wspiera proekologiczne rozwiązania. Ochrona obejmie również te elementy.  

 

Co obejmuje ochrona?

Mienie
Mienie
Formuła All risks oznacza, że Twoje cenne mienie objęte jest ochroną ubezpieczeniową od wszelkich rodzajów ryzyka (z wyłączeniem wyraźnie określonych w umowie).
Dlaczego warto?

Budynki jednorodzinne, lokale mieszkalne, wyposażenia wnętrza np. wbudowane szafy, podłogi, anteny satelitarne, ruchomości domowe np. meble, sprzęt RTV, sprzęt komputerowy i inne.

Jak to działa?
Przeciąg powstały w mieszkaniu spowodował uderzenie drzwi o futrynę i jej uszkodzenie; stłuczenie płyty indukcyjnej w wyniku uderzenia przez tłuczek do mięsa. Nie martw się o nic.
Pokaż pełen opis
Wandalizm
Wandalizm
Czasem dochodzi do szkód spowodowanych aktem wandalizmu – działaniem osób trzecich, umyślnie niszczących Twoje mienie. Pomożemy.
Dlaczego warto?

Ubezpieczenie od wandalizmu to najskuteczniejsza ochrona na wypadek celowego zniszczenia rzeczy należących do Ciebie przez osoby trzecie.

Jak to działa?
Kiedy nieznani sprawcy pomażą farbą w spreju elewację Twojego domu. Gdy ktoś połamie Twoją antenę satelitarną czy altankę w ogrodzie, pomoże Ci InterRisk.
Pokaż pełen opis
Elektronika przenośna
Elektronika przenośna
Przenośny sprzęt elektroniczny może mieć wartość wielu tysięcy. A ponieważ jest przenośny, wystarczy chwila nieuwagi, by ktoś go ukradł.
Dlaczego warto?

Zabezpieczamy sprzęt elektroniczny, w tym także kamery cyfrowe czy notebooki użytkowane również poza miejscem zamieszkania.

Jak to działa?
Będziemy odpowiadać, np. za kradzież laptopa z hotelu podczas wakacyjnej podróży. Jeśli upuścisz na ziemię cenną „lustrzankę” w czasie robienia zdjęć – bez obaw, zajmiemy się tym.
Pokaż pełen opis
NNW
NNW
Nagłe zdarzenie wywołane przyczyną zewnętrzną, na skutek którego Ubezpieczony niezależnie od swej woli doznał uszkodzenia ciała, rozstroju zdrowia lub zmarł.
Dlaczego warto?

Ubezpieczamy od wszelkich następstw nieszczęśliwych wypadków – bez

limitu wieku. Zakres ubezpieczenia można rozszerzyć również o zawał

serca czy udar mózgu.

Jak to działa?
Podczas jazdy na nartach ubezpieczony złamał nogę. Koszty przeznaczone na zabiegi i badania oraz lekarstwa zostaną pokryte z ubezpieczenia NNW.
Pokaż pełen opis
OC w życiu prywatnym
OC w życiu prywatnym
Obejmujemy ochroną zarówno szkody osobowe, jak i rzeczowe, wyrządzone osobom trzecim, w związku z wykonywaniem czynności życia prywatnego.
Dlaczego warto?

Możesz zabezpieczyć się nawet do kwoty 500.000 zł. Odpowiedzialność na terenie krajów Unii Europejskiej z możliwością rozszerzenia o teren całego świata.

Jak to działa?
Np. podczas zjazdu na nartach doszło do wypadku z winy naszego Ubezpieczonego, który np. złamał drugiej osobie rękę.
Pokaż pełen opis
Home Assistance
Home Assistance
Pomoc techniczna (np. interwencja ślusarza lub hydraulika, transport do lokalu zastępczego w przypadku powstania szkody), medyczna, prawna, a nawet usługi consierge – Twój osobisty...
Dlaczego warto?

Zorganizujemy wizytę lekarza pierwszego kontaktu, transport medyczny, wizytę pielęgniarki, wizytę u lekarza specjalisty, kwiaty dla żony, naprawę komputera i wiele innych usług.

Jak to działa?
Jeśli nastąpiła awaria zamka albo zatrzaśnięcie kluczy wewnątrz domu, wówczas organizujemy interwencję ślusarza w celu wymiany zamków lub otworzenia drzwi.
Pokaż pełen opis
Assistance medyczny
Assistance medyczny
Pomoc medyczna: wizyta pielęgniarki lub lekarza, transport do szpitala, usługi rehabilitacyjne i infolinia medyczna.
Dlaczego warto?

Np. jeżeli ubezpieczony w następstwie nieszczęśliwego wypadku lub choroby wymaga transportu medycznego do szpitala, zorganizujemy ten transport oraz pokryjemy jego koszty.

Jak to działa?
W sytuacji nagłego problemu ze zdrowiem nie masz zupełnie głowy do spraw organizacyjnych. Dobrze mieć pewność, że wystarczy jeden telefon, a my zajmiemy się resztą.
Pokaż pełen opis
Concierge
Concierge
Twój osobisty pomocnik zorganizuje wszystko, czego potrzebujesz – żadna usługa lifestyle nie jest niemożliwa!
Dlaczego warto?

Zarezerwujemy również lot, hotel, bilety do teatru czy kina, zorganizujemy opiekunkę do dziecka lub inną pomoc domową, załatwimy przegląd samochodu.

Jak to działa?
Zapomniałeś o urodzinach mamy? Spokojnie. Dostarczymy jej kwiaty i czekoladki w Twoim imieniu.
Pokaż pełen opis
Samochód zastępczy
Samochód zastępczy
Samochód zastępczy w pakiecie z ubezpieczeniem domu? Jak najbardziej. Zorganizujemy i pokryjemy koszty wynajmu samochodu zastępczego, klasy porównywalnej z klasą ubezpieczonego...
Dlaczego warto?

Jeśli wskutek wypadku nie możesz kontynuować jazdy swoim autem, skorzystaj z samochodu zastępczego na 14 lub nawet na 28 dni.

Jak to działa?
Samochód zastępczy przysługuje w przypadku wypadku lub kradzieży pojazdu wskazanego w umowie ubezpieczenia, który wydarzył się na  terenie Polski.
Pokaż pełen opis
Pomoc prawna
Pomoc prawna
Pokrywamy koszty pomocy prawnej w postępowaniu sądowym lub administracyjnym powstałe w następstwie zdarzenia związanego z czynnościami życia prywatnego.
Dlaczego warto?

Potrzebujesz prawnika? Zapłacimy wynagrodzenie adwokata lub radcy prawnego, pokryjemy koszty opinii biegłych sądowych oraz koszty innych niezbędnych środków dowodowych...

Jak to działa?
Na wypadek wszczęcia przeciwko ubezpieczonemu postępowania cywilnego, karnego, sprawy o wykroczenie.
Pokaż pełen opis
Podróże
Podróże
Pakiet ubezpieczeń podróżnych z ubezpieczeniem domu? Jak najbardziej. Koszty leczenia, ratownictwa, pomocy prawnej, ubezpieczenie bagażu i assistance, a także OC i NNW.
Dlaczego warto?

Pomoc w podróży w sytuacji, gdy ubezpieczony przebywając poza granicami RP musiał bezzwłocznie poddać się leczeniu w związku z chorobą lub nieszczęśliwym wypadkiem.

Jak to działa?
Zaginięcie bagażu, wcześniejszy powrót do kraju – w przypadku, gdy ubezpieczony zmuszony jest do nagłego, wcześniejszego powrotu do miejsca zamieszkania.
Pokaż pełen opis

Bardzo szeroki zakres ubezpieczenia – formuła All risks

Przykładowe szkody, za które wypłacimy odszkodowanie:

 • Upuszczenie laptopa albo aparatu fotograficznego podczas robienia zdjęcia
 • Rabunek torebki w parku
 • Graffiti na ścianach domu 
 • Kradzież z użyciem siły i narzędzi siłowników stanowiących napęd bramy lub drzwi garażowych
 • Pogryzienie płaszcza i butów gości Klienta przez psa ubezpieczonego

Dom Max w pigułce

 • Możliwość ubezpieczenia zwierząt domowych
 • Home Assistance, w tym usługa concierge
 • Wynajęcie samochodu zastępczego
 • Pakiet ubezpieczeń podróżnych
 • Możliwość ubezpieczenia domu letniskowego, nagrobków, dróg, chodników, podjazdów, schodów na posesji, a nawet krzewów i drzew zasadzonych na gruncie posesji

Szczegółowy zakres ograniczeń i wyłączeń umowy ubezpieczenia jest wskazany w ogólnych warunkach ubezpieczeń.

Czytaj więcej