InterRisk Kontakt (22) 575 25 25

Podróże

Zapewniamy spokój podczas wyjazdów zagranicznych, zarówno w celach prywatnych (turystycznie), jak i w celu wykonywania pracy. Możesz jechać ze spokojną głową, bo masz pewność pełnej ochrony w przypadku choroby bądź nieszczęśliwego wypadku. Komfort podróżowania gwarantuje Ci całodobowa pomoc InterRisk Kontakt, zawsze gotowego pośpieszyć z pomocą. Bon voyage!

Co obejmuje ochrona?

Koszty leczenia
Koszty leczenia
Ubezpieczenie od nieprzewidzianych kosztów leczenia poniesionych w następstwie nieszczęśliwego wypadku lub choroby podczas podróży zagraniczne.
Dlaczego warto?

Wysokie sumy ubezpieczenia – nawet do 120 tys. euro. Spokojna głowa -  podczas pobytu za granicą jesteś w pełni chroniony.

Jak to działa?
Zwracamy koszty leczenia ambulatoryjnego, hospitalizacji, zakupu lekarstw i środków opatrunkowych, a nawet leczenia stomatologicznego.
Pokaż pełen opis
Pomoc w podróży
Pomoc w podróży
Pokrywamy koszty transportu medycznego zakwaterowania i wyżywienia osoby towarzyszącej, a w przypadku zgonu - transportu zwłok do miejsca pochówku.
Dlaczego warto?

Pod jednym numerem telefonu uzyskasz niezbędną i kompleksową pomoc w razie nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania.

Jak to działa?
Organizujemy i pokryjemy koszty transportu za granicą z miejsca wypadku do najbliższego szpitala lub placówki medycznej.
Pokaż pełen opis
Koszty ratownictwa i poszukiwania
Koszty ratownictwa i poszukiwania
Koszty poszukiwania, udzielenia pomocy medycznej na miejscu zdarzenia oraz transportu z miejsca zdarzenia do najbliższej placówki.
Dlaczego warto?

Czy wiesz, że koszt startu śmigłowca w celach poszukiwawczo-ratowniczych na terenie Austrii może wynieść nawet 5.000 euro?

Jak to działa?
Dochodzi do wypadku w górach. Z powodu urazów nie możesz chodzić. Konieczny jest transport skuterem śnieżnym lub helikopterem.
Pokaż pełen opis
NNW
NNW
Chronimy Cię od skutków nagłych zdarzeń wywołanych przyczyną zewnętrzną, na skutek których doznałeś uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia.
Dlaczego warto?

Wypłacimy świadczenie za poniesiony przez Ciebie uszczerbek na zdrowiu. Przyda się np. na rehabilitację.

Jak to działa?
Podczas przejażdżki na łyżwach/wrotkach wskutek wywrotki, doznajesz urazu nadgarstka lub złamania nogi.
Pokaż pełen opis
Bagaż podróżny
Bagaż podróżny
Utrata, uszkodzenie lub zniszczenie bagażu podróżnego wskutek zdarzeń losowych, a także wskutek nieszczęśliwego wypadku, a nawet kradzieży.
Dlaczego warto?

Bądź spokojny o swój bagaż. W razie jego uszkodzenia lub zaginięcia, odzyskasz jego równowartość.

Jak to działa?
Powierzyłeś swój bagaż przewoźnikowi lub oddałeś do przechowalni – ubezpieczenie również obejmuje go ochroną.
Pokaż pełen opis
Opóźnienie lotu
Opóźnienie lotu
Opóźnienie lotu może powodować nieprzewidziane wydatki na zakup odzieży, obuwia, przybory toaletowe, a także opłacenie hotelu. Bez obaw. Pokryjemy koszty.
Dlaczego warto?

Czekasz w nocy na lot. Opóźnienie przekracza 10h. Zwrócimy Ci koszty noclegu, oraz np. zakupu pasty i szczoteczki do zębów.

Jak to działa?
Czekasz w nocy na lot. Opóźnienie przekracza 10h. Zwrócimy Ci koszty noclegu, oraz zakupu pasty i szczoteczki do zębów.
Pokaż pełen opis
OC w życiu prywatnym
OC w życiu prywatnym
Niezbędnik każdego zimowego turysty i narciarza. Ubezpieczenie od szkód osobowych i rzeczowych, wyrządzonych osobom trzecim. Żebyś mógł spokojnie korzystać z urlopu.
Dlaczego warto?

W przypadku zderzenia z innym narciarzem na stoku nie martwisz się o koszty związane z leczeniem złamań lub zniszczonym sprzętem.

Jak to działa?
Zjeżdżasz na nartach. Przypadkiem wpadasz na innego narciarza, w wyniku czego uszkadzasz jego sprzęt narciarski. Załatwimy to.
Pokaż pełen opis

Bon Voyage w pigułce

  • Jedna polisa obejmuje wszystkie urazy ciała, koszty leczenia powstałe w związku z nieszczęśliwymi wypadkami i chorobami, bagaż podróżny, opóźnienie lotu, odpowiedzialność cywilną, a nawet koszty poszukiwania oraz akcji ratowniczych.
  • Całodobowa pomoc InterRisk Kontakt
  • Wysokie sumy ubezpieczenia – nawet 120 tys. euro dla kosztów leczenia i OC
  • Możliwość rozszerzenia o amatorskie uprawianie narciarstwa, snowboardingu, narciarstwa wodnego lub windsurfingu
  • Specjalne zniżki dla osób w wieku od 6 do 25 lat

Szczegółowy zakres ograniczeń i wyłączeń umowy ubezpieczenia jest wskazany w ogólnych warunkach ubezpieczeń.